ביטוח משכנתא

הלוואה הכי גדולה שלך - ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא הינו ביטוח חובה המשלב ריסק ומבנה, ועל כל לווה משכנתא לרכוש אותו כתנאי לקבלת המשכנתא. בתמורה להלוואה שהבנק מעניק לצורך רכישת בית, הוא דורש הבטחת תשלום באמצעות משכון הבית. המשמעות היא שאם לא תוכל להחזיר את ההלוואה לבנק בהתאם לתנאים שסוכמו, הבנק יוכל לפרוע את החוב.

אנו במרכז הביטוח מציעים פתרונות מגוונים ומותאמים אישית שהופכים את ביטוח המשכנתא לאטרקטיבי ומותאם עבורך.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו: 08-6695633 או השאירו פרטים:

ביטוח חיים למשכנתא
ביטוח חיים למשכנתא הוא ביטוח הכרחי, הן מבחינת החוק והן מבחינת ההיגיון הבריא, מכיוון שמותו של אדם שלקח הלוואה כבדה כל כך עלול להפיל על קרוביו נטל שהם לא יוכלו לעמוד בו. במקרה פטירה של אחד מבני הזוג שהוציאו את המשכנתא, חברת הביטוח תשלם לבנק את יתרת החוב.

ביטוח מבנה למשכנתא
במקרה שהבית נפגע באופן משמעותי כתוצאה מאסון טבע, שריפה ועוד. דיירי הבית נקלעים באופן מיידי שלא באשמתם למצוקה חריפה. אם הנזק למבנה הופך אותו ללא ראוי למגורים, יהיה עליהם לעזוב את הבית, לשלם עבור מבנה מגורים חלופי לתקופת השיפוצים, לשלם עבור על תיקון המבנה כולל הוצאות פינוי הריסות, שכר אדריכל ומהנדס ותשלום עבור השיפוצים- וכל זאת בזמן שהם חייבים להמשיך את תשלום דמי משכנתא עבור הבית בו הם לא גרים. ביטוח המבנה משפה ומפצה את המבוטחים עבור הוצאות התיקונים והוצאות נלוות, כך שאסון שכזה לא יהרוס את חייהם ויגרום להם לפשוט את הרגל או לאבד את דירת מגוריהם.

החזר מס

החזר מס בהתאם לפקודת מס הכנסה, נישום ששילם מס הכנסה בסכומים הגבוהים מאלו שהיה אמור

קרא עוד »